Szukasz suszarki do ubrań? Mamy dla Ciebie odpowiedni model!

Nie masz miejsca w mieszkaniu na rozkładanie przenośnych suszarek? Irytuje Cię pranie wiszące na kaloryferach? A może w Twoim domu panuje zbyt wysoki poziom wilgoci? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, powinieneś zainwestować w automatyczną suszarkę do ubrań. Z jej pomocą szybko i skutecznie wysuszysz ubrania i raz na zawsze zapomnisz o nieporęcznych, przenośnych suszarkach.

Szeroki wachlarz modeli dostępnych na rynku, wyposażonych w innowacyjne technologie i rozmaite programy suszenia sprawia, że wybór tego jedynego urządzenia może być dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Polecamy Ci zatem suszarkę Bosch WTR 85V5EPL, którą kupisz już za nieco ponad 2000 zł. Dlaczego jest to model warty zakupu? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się sam!

Doskonałe parametry

Suszarka Bosch WTR 85V5EPL to model kondensacyjny, oferujący pojemność 8 kg. Posiada nowoczesny system AutoDry, który zapewnia najlepsze rezultaty suszenia i odpowiednią ochronę tkanin. Specjalne czujniki na bieżąco monitorują poziom wilgotności i temperaturę podczas całego procesu, dzięki czemu ubrania są suszone dokładnie tyle, ile potrzeba, aby całkowicie wyeliminować z nich wilgoć. Na korzyść suszarki przemawia również system SensitiveDrying, który gwarantuje subtelne traktowanie odzieży, tym samym chroni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami. Możesz więc spokojnie włożyć do bębna ubrania wykonane z delikatnych tkanin, bieliznę lub wełniane swetry.

Suszarka Bosch WTR 85V5EPL

Suszarka z pompą ciepła

Wszystkie suszarki Bosch z Serie 4 są wyposażone w nowoczesną technologię – pompę ciepła, która przynosi ogromne oszczędności, pozwala suszyć odzież w wyjątkowo niskich temperaturach, a także jest wysoce przyjazna dla środowiska naturalnego. Suszarka Bosch WTR 85V5EPL również posiada pompę ciepła, co w połączeniu z wysoką klasą energetyczną A++ sprawia, że jest to wysoce energooszczędny model, który z całą pewnością nie zrujnuje Twojego domowego budżetu. Pompa ciepła pracuje na podobnej zasadzie jak sprężarka w lodówce, która całe ciepło z żywności oddaje na zewnątrz. W przypadku suszarki, ciepłe powietrze wykorzystywane jest do ogrzania zimnego w kolejnych etapach cyklu suszenia, dzięki czemu usuwana jest cała wilgoć z ubrań. Tworzy się tzw. zamknięty obieg powietrza, który zapobiega utracie ciepła. Sprawia to, że suszarka do ubrań pracuje bardziej ekonomicznie.

Programy suszenia

Ze względu na szeroki wachlarz programów zastosowanych w suszarce Bosch WTR 85V5EPL, będziesz mógł w niej suszyć niemal każdy rodzaj tkanin – zarówno ręczniki, stroje sportowe, jak i puchowe poduszki. Co więcej, możesz skorzystać z trzech poziomów suszenia, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Jeśli wybierzesz poziom „do szafy”, od razu po wyjęciu ubrań z bębna będziesz mógł je poskładać i ułożyć w garderobie. Natomiast w przypadku poziomu „do prasowania”, suszarka pozostawi ubrania delikatnie wilgotne, abyś mógł łatwiej rozprasować zagniecenia. Suszarka marki Bosch to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na ekonomicznym i funkcjonalnym urządzeniu.

Suszarka Bosch WTR 85V5EPL Pralka Kernau KFWM6411

Pojemność znamionowa (kg): 6
Klasa efektywności wirowania C
Klasa efektywności energetycznej D
Zużycie energii na 100 cykli prania (kWh) 65
Ilość programów: 15
Rodzaj sterowania: Mechaniczne
Suszarka Bosch WTR 85V5EPL

[Aktualizacja 16.03.2021]

Suszarka Bosch WTR 85V5EPL aktualnie nie jest dostępna w sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z inna polecaną suszarką bębnową tego producenta.

suszarka Suszarka do ubrań Bosch WTH 85V0GPL
Pojemność znamionowa (kg): 8
Rodzaj suszarki: kondensacyjna z pompą ciepła
Klasa efektywności energetycznej: A++
Rodzaj sterowania: Elektromechaniczne
Technologie: Sensitive Drying System, AntiVibration Design, Technologia AutoDry
suszarka
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 2 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz