Zarządzenie praniem bez konieczności wstawania z kanapy – poznaj zalety systemu HomeWhiz

Pralka jest jednym z najważniejszych urządzeń w domu i naprawdę trudno sobie wyobrazić jej brak. Praktycznie każdy staje, prędzej czy później, przed dylematem, na jaki model się zdecydować. Kilka parametrów i funkcji okazuje się szczególnie istotnych podczas wyboru, jednak warto też zwrócić uwagę na komfort użytkowania. Nowoczesna pralka z systemem HomeWhiz od firmy Beko zapewnia niezwykle wygodne nastawienie programu prania bez ruszania się z kanapy.

Innowacyjne zarządzanie praniem

Prawdopodobnie wielu osobom zdarza się, że zapomną uruchomić pralkę przed wyjściem z domu, a na następny dzień jest potrzebna czysta ulubiona bluzka. Oczywiście można poprosić o to innych domowników, którzy szybciej wracają ze szkoły czy z pracy albo pozostają w domu. Problem, jeżeli oni nie mają pewności, jak nastawić właściwy program. Sytuacja bez wyjścia? Niekoniecznie, o ile przy zakupie nowej pralki zwróci się uwagę nie tylko na jej ładowność, klasę energetyczną bądź efektywność wirowania, ale i funkcjonalne rozwiązania technologiczne.

Pralka Beko jest wyposażona w nowoczesną funkcję HomeWhiz umożliwiającą zdalnie sterowanie za pomocą smartfonu albo tabletu. Oznacza to, że urządzenie nadaje się do włączenia i wyłączenia w dowolnym momencie. Wystarczy, że wszystkie rzeczy będą w bębnie i pralka zostanie zamknięta – nastawienie optymalnego programu oraz jej uruchomienie nie wymaga podejścia do sprzętu. To wyjątkowo praktyczny system, jaki oferuje nowoczesna pralka Beko, model WTV6632XBW lub WTV7632XBW.

Pralka z HomeWhiz

Pralka z HomeWhiz dla wygody użytkowania

Korzystanie z systemu HomeWhiz nie stwarza żadnych kłopotów – jest naprawdę łatwe, wręcz intuicyjne. Konieczne okazuje się jedynie pobranie aplikacji ze sklepu z aplikacjami, jej odpowiednie skonfigurowanie oraz sparowanie pralki z urządzeniem inteligentnym, aby cieszyć się pełną kontrolą nad sprzętem i możliwością uzyskiwania wszelkich informacji na temat jej stanu. Zajmie to nie więcej niż 5 minut, potrzeba oczywiście dostępu do internetu. Aplikacja obsługuje zarówno wersje systemu Android, jak i IOS. Warto pamiętać, że niektóre funkcje są dostępne wyłącznie poprzez użycie systemu HomeWhiz, jak ma to miejsce w przypadku funkcji Bluetooth. Co istotne, dzięki HomeWhiz można obsługiwać także inne urządzenia znajdujące się w domu. Należy też podkreślić, że modele Beko WTV6632XBW lub WTV7632XBW można stosować z więcej niż jednym urządzeniem inteligentnym. Konieczne okazuje się tylko pobranie aplikacji i zalogowanie się na wcześniej utworzone konto.

Funkcja zdalnego sterowania jest dostępna od razu po dobrze przeprowadzonej konfiguracji. Wtedy można w komfortowy sposób zarządzać włączaniem i wyłączaniem pralki, a także kontrolowaniem jej stanu. Poprzez aplikację steruje się niemal wszystkimi jej funkcjami. Specjalne wskaźniki informują użytkownika o stanie uruchomienia. Z kolei sygnał ostrzegawczy pojawia się w razie wystąpienia jakichkolwiek błędów – tak się dzieje, kiedy drzwi pralki nie zostały zamknięte, moduł Bluetooth nie działa albo pralka automatycznie się wyłączyła ze względów bezpieczeństwa (np. z powodu przerwy w zasilaniu).

Dlaczego pralka z HomeWhiz to dobry pomysł?

Odpowiedź wydaje się prosta – każde ułatwienie pracy jest doskonałym rozwiązaniem. Dzięki aplikacji nie trzeba zastanawiać się, jaki program okaże się optymalny dla skutecznego i bezpiecznego wyprania ubrań. Możliwość zdalnego sterowania pozwala natomiast zarządzać praniem nawet podczas oglądania filmu albo w drodze do domu. HomeWhiz pozwala również monitorować koszty prania oraz stan techniczny pralki. To duża wygoda użytkowania, a także efektywne wykorzystanie wszystkich możliwości sprzętu AGD.

Pralka Beko WUE9624XBWS Pralka Beko WUE9624XBWS

Pojemność znamionowa (kg): 9
Klasa efektywności energetycznej: C
Zużycie energii na 100 cykli prania (kWh): 65
Ważone zużycie wody na cykl prania (litrów): 41
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Steam Cure
HomeWhiz
Pralka Beko WUV7632XBW Pralka Beko WUV7632XBW

Pojemność znamionowa (kg): 7
Klasa efektywności energetycznej: D
Zużycie energii na 100 cykli prania (kWh): 69
Ważone zużycie wody na cykl prania (litrów): 44
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Steam Cure
HomeWhiz
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz