Szybko lub oszczędnie – pralka, która dopasuje się do Ciebie

Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na wygodę, funkcjonalność i projektowanie wyposażenia domu tak, by był on jak najbardziej zgodny z indywidualnymi potrzebami. W taką konwencję doskonale wpasowuje się proponowany przez markę Bosch sprzęt AGD. Pralka, która dostosowuje się do rytmu życia swojego użytkownika brzmi jak rozwiązanie idealne dla ludzi XXI wieku. Takie są właśnie produkty z linii VarioPerfect pozwalające Ci wybierać miedzy oszczędnością czasu, a oszczędnością zużycia wody czy energii elektrycznej.

Inteligentny system prania

Niektóre pralki od Bosch wyposażone są w VarioPerfect, czyli system programów, dzięki którym możesz dostosować pracę urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb, preferencji czy rytmu dnia. Użytkownik ma dwie możliwości – opcję TimePerfect oraz EcoPerfect. Tym samym może dokonać wyboru, w jaki sposób urządzenie będzie eksploatowane.

pralki Bosch

EcoPerfect, czyli coś dla środowiska

Wybierając opcję EcoPerfect, masz szansę zyskać podwójnie. Jest to bowiem sposób na zredukowanie zużycia energii elektrycznej, jak również wody potrzebnej do zrobienia prania. Sprawia to, że każde korzystanie z pralki Bosch przy użyciu tej opcji jest bardziej przyjazne środowisku. W ostatnich latach nastąpił wzrost świadomości ludzi w zakresie konieczności dbania o planetę. Opcja EcoPerfect świetnie wpasowuje się w obecne realia i pozwala minimalizować negatywne skutki oddziaływania człowieka na otoczenie. Warto też wspomnieć o innej korzyści – finansowej. Mniejsze zużycie wody i energii elektrycznej to bowiem nie tylko ulga dla planety, ale także dla Twojego portfela.

TimePerfect, czyli coś dla zabieganych

W dzisiejszych czasach ludzie żyją w ciągłym pośpiechu. Po pracy trzeba wykonać obowiązki domowe, by dopiero wtedy móc cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem. Tutaj więc świetnie sprawdzą się wszystkie metody pozwalające na usprawnienie prac domowych. Bosch również wychodzi naprzeciw tym potrzebom ze swoim programem TimePerfect, dzięki któremu pranie może być krótsze nawet o 60%. Gdy wybierzesz tę opcję, nie musisz czekać ponad godziny nim program piorący dobiegnie końca i będzie można powiesić pranie.

Wiele możliwości, jedna pralka

Pralka Bosch z opcją VarioPerfect pozwala uzyskać identyczne efekty prania bez względu na wybrany tryb pracy. Podczas nerwowego czy zabieganego dnia możesz więc wykonać pranie bardzo szybko, jeśli natomiast dysponujesz dłuższą chwilą w domu, warto zdecydować się na opcję EcoPerfect. Pralka Bosch wpasowuje się więc w wymagania dzisiejszych użytkowników i pozwala im na zmianę sposobu eksploatacji urządzenia w zależności od swoich potrzeb i możliwości.

[Aktualizacja 16.03.2021]

Sprawdź aktualną ofertę pralek Bosch z systemem VarioPerfect

Pralka Bosch Serie 4 WAN2017GPL Pralka Bosch Serie 4 WAN2017GPL

Klasa efektywności energetycznej: D
Pojemność wsadu pralki (kg): 7
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1000
Funkcja VarioPerfect
SpeedPerfect
Silnik EcoSilence Drive
Program AntyAlergia
Funkcja dołożenia prania
VarioPerfect
Pralka Bosch Serie 4 WAN2017GPL Pralka Bosch Serie 4 WAN2418GPL

Klasa efektywności energetycznej: D
Pojemność wsadu pralki (kg): 7
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200
Funkcja SpeedPerfect
Silnik EcoSilence Drive
Program AntyAlergia
Funkcja dołożenia prania
Program Super Krótki 15'
VarioPerfect
Pralka Bosch Serie 4 WAN2810GPL Pralka Bosch Serie 4 WAN2810GPL

Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność wsadu pralki (kg): 8
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1400
Funkcja SpeedPerfect
Silnik EcoSilence Drive
Funkcja dołożenia prania
Program Super Krótki 15'
Program czyszczenia bębna
VarioPerfect
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz