Pranie dostosowane do Twoich potrzeb

Nowoczesne pralki dają Ci możliwość prania w czasie, który jest dla Ciebie wygodny. Dzięki praktycznym funkcjom, które oferują Ci producenci wiodących sprzętów AGD, pranie możesz zaplanować na dowolnie wybraną godzinę, tak aby idealnie wpasowało się w Twój plan dnia, nawet gdy jest on niezwykle napięty. Jak odnaleźć je w pralkach i jak z nich korzystać?

Pralka, która sama rozpoczyna pranie

Opóźnienie startu prania pozwala Ci wybrać czas, w którym rozpocznie się Twoje pranie w przeciągu kolejnych 24 godzin, jeżeli nie chcesz uruchamiać pralki bezpośrednio po jej załadowaniu. W ten sposób możesz łatwo przewidzieć również czas jego zakończenia tak, aby pralka skończyła pracować w dogodnym dla Ciebie momencie. W nowych modelach pralek stosowane są dwa rodzaje rozwiązań, jeżeli chodzi o opóźnienie startu. Możesz spotkać się z opóźnieniem startu skokowym bądź płynnym. Skokowe – pozwala Ci wybierać spośród z góry narzuconych wartości i przykładowo opóźnić start o 3, 6 czy 8 godzin. Opóźnienie płynne oznacza, że pranie rozpocznie się dokładnie o wybranej przez Ciebie godzinie.

Opóźnienie startu prania

Opóźnienie startu prania – kiedy będzie przydatne?

Opóźnienie startu prania daje Ci wiele możliwości. Wykorzystasz go na przykład wtedy, gdy chcesz korzystać z obniżonej taryfy nocnej i płacić mniej za energię elektryczną. Nie musisz wtedy czekać do późnej nocy, by rozpocząć pranie. Najlepiej jest ustawić pralkę tak, by zakończyła pracę tuż przed tym, gdy rano zadzwoni Twój budzik. Dzięki temu po Twoim przebudzeniu czyste ubrania będą czekać już na to, by je rozwiesić. W podobny sposób możesz postąpić przed porannym wyjściem z domu, by gotowe pranie czekało na Twój powrót z pracy.

Pachnące ubrania pozostawione w pralce, czyli technologiaFreshCare+

Inną godną uwagi technologią jest funkcja FreshCare+, która stosowana jest w pralkach Whirlpool. To ona odpowiedzialna jest za utrzymanie świeżości ubrań nawet na długo po zakończeniu prania. Kiedy zapomnisz o jego wyjęciu w odpowiednim momencie lub po prostu nie będziesz mieć czasu zająć się jego rozwieszeniem przez kolejne kilka godzin, system FreshCare+ będzie dbał o to, by ubrania przez cały ten czas pozostały czyste i pachnące. Delikatne ruchy bębna oraz wprowadzane do niego strumienie pary sprawiają, że powietrze w jego wnętrzu jest w ciągłym ruchu. W ten właśnie sposób zniwelowany zostaje problem powstawania przykrych zapachów. Tkaniny natomiast wciąż pozostają odpowiednio wilgotne.

Opóźnienie startu prania Pralka Whirlpool FWL 61283W PL

Pralka nie jest już dostępna w ofercie sklepu.

Pojemność znamionowa (kg): 6
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 153
Roczne zużycie wody (litr/rok): 9100
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1151
Poziom hałasu podczas prania (dB): 51
Poziom hałasu podczas wirowania (dB): 82
sprawdź cenę

[Aktualizacja 16.03.2021]

Sprawdź polecane pralki, aktualnie dostępne w ofercie sklepu internetowego Max Elektro.

 pralka Pralka Kernau KFWM6411
Pojemność znamionowa (kg): 6
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1000
Ilość programów: 15
Pozostałe parametry
System Eco-Logic
Wyświetlacz LED
Wymienne łożyska
Wskaźnik pozostałego czasu prania
Skracanie czasu prania
Wybór prędkości wirowania
Wybór temperatury prania
Moc całkowita: 1850 W
Regulowane nóżki
pralka
 pralka Pralka Siemens WM 14N28XP
Pojemność znamionowa (kg): 8
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Ilość programów: 15
Technologie: VarioSpeed, Touch-Control, 3D-system zraszania prania, Silnik iQdrive
pralka
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz