Pralki Zelmer – rozsądny wybór w dobrej cenie

Zelmer jest znaną i cenioną marką zajmującą się produkcją sprzętu AGD. Jest to polska firma z siedzibą w Rzeszowie, której początki sięgają 1937 roku. Obecna nazwa Zelmer funkcjonuje jednak od 1967 roku. Marka jest najstarszą i jednocześnie najbardziej rozpoznawalną spośród wszystkich polskich producentów AGD, a do tego cieszy się zaufaniem klientów, którzy z produktów Zelmera korzystają od dziesiątek lat.

Pralki Zelmer – czy są dobrym zakupem?

Pralka Zelmer jest dobrym wyborem już od wielu lat. Zmienia się technologia wykonania tych urządzeń, jednak stałym elementem marki jest jej niezawodność i wysoka jakość. Pralki Zelmer to bardzo zróżnicowane produkty, dzięki którym klienci mają ogromny wybór odnośnie mocy, gabarytów, załadunku czy klasy energetycznej. Warto sprawdzić, jakie atuty pralek Zelmer sprawiają, że cieszą się one tak ogromną popularnością.

pralki Zelmer

Wszystkie pralki produkowane są w Polsce, dzięki czemu kupując te produkty, wspieramy rodzime wytwórstwo oraz firmę z wieloletnimi tradycjami. Warto inwestować w rozwój polskiej firmy, dzięki czemu utrzymujemy odpowiedni poziom konkurencji, a zapotrzebowanie na produkty AGD przekładają się również na zatrudnienie. Pralka Zelmer posiada wymienne łożyska – jest to aspekt, na który warto zwracać uwagę. Wiele pralek automatycznych po kilku latach użytkowania nadaje się bowiem do wyrzucenia, ponieważ nie posiadają rozbieralnego zbiornika. Łożyska mogą, ale nie muszą się zepsuć podczas użytkowania – mimo wszystko lepiej dmuchać na zimne i wybierać modele z wymiennymi łożyskami. Efektywność energetyczna pralek marki Zelmer pozwala na znaczną oszczędności energii elektrycznej – wiele modeli posiada wysoką klasę energetyczną, dzięki czemu są to urządzenia wysoce energooszczędne i nawet przy codziennym użytkowaniu nie powodują wzrostu rachunku za energię. Pralki Zelmer zostały wyposażone w zdejmowany blat, który okazuje się bardzo praktyczny podczas zabudowy.

Jaką pralkę Zelmer wybrać?

Wybór pralek marki Zelmer jest obecnie ogromny. Warto dostosować konkretny model do potrzeb użytkownika – dopiero na tej zasadzie należy finalizować zakupy. Wśród standardowych modeli prym wiedzie pralka 60 cm, jednak możliwe jest także zakupienie urządzenia o niestandardowych wymiarach. Kupując pralkę Zelmer, warto zwrócić uwagę na wysoką klasę energetyczną i odpowiednią wielkość bębna. Najbardziej atrakcyjne są nowoczesne pralki posiadające wyświetlacz LED oraz wiele programów, w tym nie tylko podstawowe, ale również specjalne, które mogą się przydać w różnych sytuacjach. Znaczenie ma również ilość obrotów, możliwość dokładania prania podczas trwania programu czy zabezpieczenia przed otwarciem przez dzieci. Są to funkcje, które na pewno warto brać pod uwagę przy ewentualnym zakupie. Pralka 5 lat gwarancji to oferta Zelmera, która jest bardzo atrakcyjna dla klientów. W ciągu pierwszych lat użytkowania awarii ulega wiele nowoczesnych modeli pralek – Zelmer przedłuża jednak gwarancję na swoje produkty, co świadczy o ich niezawodności i wysokiej klasie. Podczas zakupów warto dobrać taką pralkę, która spełni potrzeby wszystkich domowników. Pralki Zelmer nie należą do drogich, a przy tym cieszą się bardzo dobrymi recenzjami. Pozwalają na codzienne pranie bez żadnego wysiłku, z możliwością doboru atrakcyjnego programu. Wybór konkretnego modelu zależy już od klienta, jednak każdy z nich okaże się niezawodnym produktem, który będzie służył przez lata.

Pralka Zelmer ZEW10N00PL Pralka Zelmer ZEW10N00PL

Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 55
Waga (kg) 69
Pojemność znamionowa (kg) 8
Klasa efektywności energetycznej A+++
Pralka Zelmer ZEW 10A00PL Pralka Zelmer ZEW 10A00PL

Wysokość (cm) 84.8
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 55
Pojemność znamionowa (kg) 5.5
Klasa efektywności energetycznej A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 182
Pralka Zelmer ZEW 10A10PL Pralka Zelmer ZEW 10A10PL

Wysokość (cm) 84.8
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 55
Waga (kg) 65
Pojemność znamionowa (kg) 6
Klasa efektywności energetycznej A+++

[Aktualizacja 16.03.2021] 

Powyższe modele pralek Zelmer zostały wyprzedane. Aktualnie marka Zelmer nie ma w swoim asortymencie pralek. 

 

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 2 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz