Pralka do 1300 zł – jak znaleźć najlepszą?

Współczesne pralki niczym nie przypominają swoich prekursorek sprzed lat. Obecnie sprzedawane modele to utożsamienie nowoczesności i oszczędności, za które wcale nie trzeba płacić olbrzymich pieniędzy. Przedstawiamy ranking najlepszych modeli pralek do 1300 zł, dostępnych na rodzimym rynku. Zapraszamy!

1. Beko WTV6632XBW

Numerem jeden na naszej liście pralek do 1300 zł jest produkt marki Beko model WTV6632XBW. Pralka ta posiada silnik inwerterowy, który gwarantuje cichszą pracę oraz większą trwałość pralki. Producent wyposażył produkt w funkcję AquaFusion, czyli technologię, dzięki której cały proszek wsypywany do bębna jest wykorzystywany przez urządzenie podczas prania, co nie jest tak oczywiste w innych modelach pralek.

Pralka Beko WTV6632XBW posiada szereg innych udogodnień, wpływających na jakość prania i użytkowania. Inteligentny system wyważania wsadu waży prane tkaniny i rozkłada je proporcjonalnie w bębnie, aby wyeliminować ewentualne hałasy i wibracje. Co więcej, pralka posiada blokadę przed dziećmi, dlatego jej użytkowanie jest bezpieczne. Pralka gwarantuje również system ochrony ciemnych kolorów poprzez pranie w niskiej temperaturze, na małych obrotach bębna i przy większym poborze wody.

2. Beko WTV7632XBW

Kolejna na naszej liście pralka do 1300 złotych to pralka Beko model WTV7632XBW. Podobnie jak wcześniej omawiana pralka, model ten posiada cichy i trwały silnik inwerterowy oraz generujący oszczędności system AquaFusion. Pralka została wyposażona w specjalny system ochrony przed skokami napięcia, dzięki czemu układ zmniejsza zapotrzebowanie na zużycie prądu i automatycznie wznawia pracę, po przerwie w dostawie prądu.

Produkt ten, podobnie jak pralka Beko omawiana w poprzednim punkcie cechuje się dobrą klasą efektywności energetycznej, co znacząco obniża koszty energii elektrycznej, ale również pozytywnie wpływa na ochronę środowiska naturalnego. Duży i pojemny bęben pozwala na jednorazowe pranie od 1 kg do 7 kg ubrań. Pralka została wyposażona w system BabyProtect+, który dba o delikatną skórę niemowląt poprzez dłuższe cykle płukania ubrań, co zapewnia ich wyjątkową czystość i świeżość. Tak liczne zalety omawianej pralki upewniają, że pralka do 1300 złotych może być produktem wysokiej jakości.

3. Beko WTE7512XWW

Kolejną pozycją w rankingu najlepszych pralek do 1300 zł jest Beko model WTE7512XWW. Omawiany produkt jest to pralka typu slim, o głębokości 45 cm, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Posiada tradycyjny silnik oraz funkcję AquaFusion, podobnie jak wszystkie poprzednie modele w rankingu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii do jej produkcji, pralka zapewnia niskie rachunki za energię elektryczną oraz pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

Producent zadbał o każdy szczegół pralki, wyposażając ją w kilka przydatnych funkcji, takich jak program do prania wełny, program sport czy program BabyProtect. Podobnie jak w poprzednich modelach, w pralce Beko WTE7512XWW został zastosowany system ochrony przed skokami napięcia. Dzięki temu rozwiązaniu korzystanie z pralki jest bezpieczne oraz ekonomiczne. Wbudowany również został automatyczny system kontroli zużycia wody, który dopasowuje do wagi wkładu oraz rodzaju pranych tkanin ilość wody, która jest niezbędna do wykonania optymalnego prania.

Wymienione w tekście pralki nie są już dostępne w ofercie sklepu. Jednak w asortymencie bez problemu znajdziemy inne modele pralek, które kosztują mniej niż 1300 zł. Oto kilka polecanych modeli:

Pralka Amica GWAC610DL Pralka Amica GWAC610DL

Pojemność znamionowa (kg): 6
Klasa efektywności energetycznej: D
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1000
Program Express 15'
Program antyalergiczny
Wyświetlacz LED
pralka do 1300 zł
Pralka Kernau KFWM I 6401 Pralka Kernau KFWM I 6401

Pojemność znamionowa (kg): 6
Klasa efektywności energetycznej: D
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1000
Ilość programów: 15
System ECO-LOGIC
Kontrola ilości piany
Wymienne łożyska
pralka do 1300 zł
Pralka Beko WUE 7512 WWE Pralka Beko WUE 7512 WWE


Pojemność znamionowa (kg): 7
Klasa efektywności energetycznej: D
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1000
Ilość programów: 15
Funkcja Pupil
Program StainExpert
Technologia OptiSense


pralka do 1300 zł
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz