Pralka do 1000 zł. Jaki model wybrać?

Dostępne na rynku pralki w zupełności nie przypominają modeli sprzed kilkunastu lat. Nie dość, że oferują wiele programów prania, to jeszcze cechują się nowoczesnymi i energooszczędnymi technologiami. Wbrew pozorom, wcale nie trzeba płacić dużych pieniędzy, by nabyć sprzęt, który spełni nasze oczekiwania. Przedstawiamy ranking modeli, które dostępne są na naszym rynku za mniej niż 1000 zł.

Pralka Amica TAW 6103LSW

Pierwsza na naszej liście pralka do 1000 zł to model TAW 6103LSW polskiej marki Amica. Jej obudowę wykonano w klasycznym białym kolorze, a drzwi z czarnego szkła nadają jej nowoczesnego designu. Pralka w jednym cyklu prania jest w stanie wyprać do 6 kg suchej odzieży, a jej maksymalna prędkość wirowania wynosi 1000 obr/min.

Omawiany model oferuje aż 16 programów prania, które każdy bez problemu dopasuje do swoich potrzeb. Oprócz programów standardowych, na uwagę zasługuje program Fitness, Outdoor, czy Alergiczny, który docenią szczególnie osoby cierpiące na alergie. Co więcej, pralka posiada blokadę Child Lock, możliwość skrócenia czasu prania oraz funkcję Add+, dzięki której dołożymy zapomnianą odzież do bębna nawet w czasie trwającego cyklu.

pralka do 1000 zł

Pralka Amica MAWJ6102SLB

Kolejna w naszym zestawieniu pralka do 1000 zł to Amica TAWD 6102 LCW. Cechuje się dużym oknem, które ułatwia załadunek i rozładunek bębna. Ten sprzęt AGD posiada bęben o pojemności 6 kg i wygodny panel sterowania. Użytkownicy mają do wyboru aż 15 programów prania, w tym m.in.: Bawełna Eco, Fitness, Ręczniki czy Delikatny.

Ten model posiada praktyczny zawór kulowy Aqua Ball, który sprawia, że podczas prania zostaje wykorzystany cały wsypany detergent. Gdy tylko pralka pobierze wodę, zawór od razu zamyka odpływ, dzięki czemu środek piorący pozostaje wewnątrz urządzenia i nie przedostaje się do węża odpływowego. Praktycznym rozwiązaniem jest również zastosowany system AutoSensor, który dostosowuje ilość wody do ilości załadowanych ubrań. W ten sposób pralka Amica nie marnuje wody, a sam cykl zostaje przeprowadzony efektywniej.

Pralka Amica TAWD 6102 LCW

Ostatnia pralka do 1000 zł, która znalazła się w naszym zestawieniu to Amica TAWD 6102 LCW. Model ten zachwyca przede wszystkim ilością oferowanych programów. Do wyboru jest ich aż 23, w tym 5 programów przeznaczonych do prania ubrań bawełnianych w różnych temperaturach – od 20°C do 90°C. Pralkę wyposażono w bęben, który może pomieścić maksymalnie 6 kg.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo najmłodszych, wyposażając pralkę w blokadę Child Lock. Przytrzymując dwa przyciski, można zablokować cały panel sterowania, by dzieci nie mogły zmienić ustawień cyklu prania. Obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna, dzięki zastosowanemu systemowi Navigator.

Pralka Kernau KFWM I 6501 Pralka Kernau KFWM I 6501

Klasa efektywności energetycznej: D
Pojemność wsadu pralki (kg): 6
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1000
System ECO-LOGIC
Kontrola piany
sprawdź cenę
Pralka Kernau KFWM I 6401 Pralka Kernau KFWM I 6401

Klasa efektywności energetycznej: D
Pojemność wsadu pralki (kg): 6
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1000
System ECO-LOGIC
Kontrola piany
sprawdź cenę
Pralka Beko WUE 7512 WWE Pralka Beko WUE 7512 WWE

Klasa efektywności energetycznej: D
Pojemność wsadu pralki (kg): 7
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1000
Program StainExpert
Funkcja Pupil
sprawdź cenę

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz