Pralka dla aktywnych

Aktywność fizyczna zawsze łączy się z dodatkową porcją prania. Dlatego też pralka sportowca – niezależnie czy to zawodowca, czy amatora – aby służyć mu jak najlepiej, powinna być wyposażona w odpowiednie funkcje i programy, które pozwolą mu zaoszczędzić czas, ale też sprawią, że zawszę będzie miał się w co ubrać na trening. Na co zwrócić uwagę, kupując pralkę, kiedy prowadzimy aktywny tryb życia i która pralka będzie najlepsza dla sportowca?

Sport to zdrowie, ale też znacznie więcej prania. Po każdym treningu przecież do kosza na brudną bieliznę dorzucasz kolejny strój do aktywności fizycznej. Nieważne, czy trenujesz w klubie, na świeżym powietrzu czy w domowym zaciszu, ubrania podczas uprawiania sportu wszędzie brudzą się tak samo. Na szczęście nowoczesne pralki posiadają funkcje, które znacznie ułatwiają Ci utrzymanie Twojej sportowej garderoby w czystości. Jak więc wybrać pralkę, która będzie idealna dla osoby lubiącej aktywność fizyczną?

Maksymalnie szybkie pranie

Ubrania po treningu z reguły nie posiadają plam i wymagają jedynie odświeżenia i wyeliminowania obecnych na nich bakterii. Nie potrzebują więc wielogodzinnego prania, a wyłącznie skutecznej dezynfekcji. Dlatego też skuteczna pralka dla sportowca powinna posiadać program umożliwiający mu szybkie pranie. Pralki od najlepszych producentów AGD wyposażone są w 12-minutowe programy, które pozwalają Ci odświeżyć sportową odzież nie tylko bardzo szybko, ale i oszczędnie. Za ich sprawą bowiem pralka zużywa znacznie mniej wody i energii. To szczególnie cenne, kiedy trenujesz każdego dnia.

Specjalne programy

Kiedy jednak wiesz, że Twoje ubrania wymagają nieco dłuższego prania, bo na przykład biegałeś w deszczu i Twój strój jest ubłocony, warto, by pralka posiadała program dedykowany odzieży sportowej. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że urządzenie będzie obchodzić się z nią w odpowiedni sposób, by mogła służyć Ci jak najdłużej.

Funkcja opóźnionego startu

Kiedy prowadzisz aktywny styl życia, każdą czynność musisz dokładnie zaplanować i umiejscowić ją w czasie, by móc zrealizować wszystkie swoje zamierzenia i mieć czas na trening. W takiej sytuacji również i pranie musi wpisać się w Twoją godzinową rozpiskę. Pomaga Ci w tym funkcja opóźnionego startu, za sprawą której możesz zaprogramować czas rozpoczęcia prania na dogodny dla Ciebie moment – tak by pralka zakończyła pracę na przykład wtedy, gdy wrócisz z pracy. Czyste pranie będzie wymagało już tylko rozwieszenia.

Pralka Amica DAWN8123LCB Pralka Kernau KFWM6411

Wysokość (cm) 84.5
Szerokość (cm) 59.7
Głębokość (cm) 41.6
Pojemność znamionowa (kg) 6
Klasa efektywności energetycznej: D
Zużycie energii dla 100 cykli (kWh): 65
Pralka Amica GAW 7123 LCW Pralka Amica GAW 7123 LCW

Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 49.5
Pojemność znamionowa (kg) 7
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Pralka Beko WTV 6632 XBW Pralka Bosch WAJ 2006APL

Pralka jest aktualnie niedostępna w ofercie.

Wysokość (cm) 84.8
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 54.6
Pojemność znamionowa (kg) 7
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1000
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz