Pierz szybciej lub oszczędniej! Wybierz pralkę z VarioPerfect

Podczas wyboru sprzętów AGD do swojego domu, coraz więcej osób zwraca uwagę na funkcje wpływające na komfort użytkowana oraz pozwalające na dodatkowe oszczędności. Marka Bosch wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferując nowoczesne pralki z linii VarioPerfect. Te innowacyjne urządzenia dostosują się do rytmu Twojego życia, a także pozwolą ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

Dwa sposoby na oszczędzanie

Marka Bosch wprowadziła na rynek serię pralek z nowoczesnym systemem VarioPerfect. Składają się na niego dwie funkcje, które pozwalają przeprowadzić proces prania zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami. Do wyboru są opcje: EcoPerfect i TimePerfect, które można uruchomić w różnych programach prania. Wszystkie pralki z VarioPerfect posiadają charakterystyczne wytłoczenia na bocznych ściankach. Są one nie tylko zabiegiem estetycznym, ale również pełnią praktyczną funkcję. Mianowicie redukują drgania i wibracje powstające podczas cyklu prania i wirowania. Dzięki temu, pralki pracują o wiele ciszej.

Z EcoPerfect oszczędzasz energię

Wybierając opcję EcoPerfect możesz zmniejszyć pobór energii elektrycznej. Cykl prania ulegnie wydłużeniu, ponieważ pralka będzie potrzebowała więcej czasu, aby podgrzać wodę. Ale za to urządzenie pobierze nawet o 50% mniej prądu niż podczas standardowego cyklu. W ten sposób nie tylko zmniejszysz swoje rachunki za prąd i podreperujesz domowy budżet, ale również zrobisz dobry uczynek dla środowiska naturalnego. Pralki Bosch idealnie wpasowały się w obecne realia dbania o naszą planetę.

VarioPerfect

Z TimePerfect oszczędzasz czas

Drugą funkcją, która składa się na system VarioPerfect jest TimePerfect. Doskonale nadaje się dla osób, które żyją w ciągłym biegu i brakuje im czasu na wykonywanie podstawowych obowiązków domowych, do których zalicza się choćby zrobienie prania. Marka Bosch wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferując opcję TimePerfect, która pozwala skrócić czas prania nawet do 65%. W rezultacie program Bawełna, który standardowo trwa ponad 2 godziny, będziesz mógł skrócić do godziny z hakiem. To ogromna oszczędność czasu z perspektywy osób zabieganych. Ta opcja przyda się również osobom, które chcą nastawić kilka cyklów prania, nie tracąc na to całego dnia.

Doskonała wydajność prania

Wybierając jedną z opcji VarioPerfect, za każdym razem uzyskasz najlepsze rezultaty prania. Zmniejszenie zużycia prądu czy zredukowanie czasu prania wcale nie oznacza, że pralka będzie pracowała mniej wydajnie. Uzyskasz dokładnie takie same rezultaty, co w przypadku standardowego cyklu, z tą różnicą, że cykl prania odbędzie się szybciej albo oszczędniej. Ten inteligentny system prania znajdziesz, m.in. w pralce Bosch WAN 2406 GPL, która doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku większych rodzin, jak i singla. Oferuje ona wysoką skuteczność prania przy jednoczesnej oszczędności czasu, prądu i wody.

[Aktualizacja 16.03.2021]

Wspomniana w tekście pralka Bosch WAN 2406 GPL aktualnie jest niedostępna. Marka Bosch ma jednak wiele innych modeli pralek, które oferują technologię VarioPerfect. 

Pralka Bosch Serie 8 WAV28M92PL Pralka Bosch Serie 8 WAV28M92PL

Klasa efektywności energetycznej: A
Pojemność znamionowa (kg): 9
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1400
SpeedPerfect: Czas prania krótszy nawet o 65%
AquaStop
Opóźniony start
VarioPerfect
Pralka Bosch Serie 4 WAN2408GPL Pralka Bosch Serie 4 WAN2408GPL

Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność znamionowa (kg): 8
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
SpeedPerfect: Czas prania krótszy nawet o 65%
Opóźniony start
Funkcja dołożenia prania
VarioPerfect
Pralka Bosch Serie 6 WAU24U00PL Pralka Bosch Serie 6 WAU24U00PL

Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność znamionowa (kg): 9
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
SpeedPerfect: Czas prania krótszy nawet o 65%
Opóźniony start
Funkcja dołożenia prania
VarioPerfect
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz