Kiedy pralka ładowana od góry będzie lepszym rozwiązaniem?

Pralka ładowana od góry to świetna alternatywa do mniejszych mieszkań o ograniczonej powierzchni. Wszędzie tam, gdzie standardowa pralka ładowana od frontu sprawiałaby nam kłopot w użytkowaniu lub po prostu byłaby zbyt duża, doskonale sprawdzi się właśnie pralka ładowana od góry. Jednak to nie jedyna sytuacja, w której urządzenia z górnymi drzwiczkami będą miały przewagę. Sprawdź, kiedy warto zdecydować się na pralkę ładowaną od góry.

Kiedy przestrzeń jest szczególnie cenna

Nawet gdy Twoja łazienka nie jest mała, ale jest stosunkowo wąska, pralka ładowana od frontu może być niezbyt wygodnym rozwiązaniem. Oczywiście, zawsze możesz zdecydować się na wybór modelu slim, o zmniejszonej głębokości, jednak tak czy tak, przed pralką potrzebujesz dodatkowego miejsca, które umożliwi Ci pełne otwarcie drzwiczek i wygodne włożenie ubrań do bębna. Ten problem natomiast nie pojawia się w pralce ładowanej od góry. Dostęp do bębna od góry sprawia, że nawet w wąskiej łazience nie będziesz musiał przeciskać się obok otwartej pralki.

pralka ładowana od góry

Kiedy nie chcesz się schylać

Pralka ładowana od góry to również dobry wybór dla wszystkich, dla których schylanie się bądź kucanie jest mało komfortowe czy też powoduje ból. Wkładając pranie do pralki ładowanej od góry nie obciążasz ani kolan, ani kręgosłupa. Pralkę przez cały czas obsługujesz w pozycji stojącej, co jest o wiele bardziej wygodne, a więc to rozwiązanie sprawdzi się również u osób starszych. Tym bardziej, że nawet pozostawione w pralce pranie, którego zapomnimy wyjąć, nie musi być problemem. Ładowane od góry pralki Whirlpool z technologią Fresh Care zachowują świeżość ubrań do 6 godzin po skończonym praniu. Jest to możliwe za sprawą delikatnych obrotów wirowania, które będą odświeżać ubrania aż do momentu, kiedy otworzysz drzwiczki pralki.

Kiedy szukasz pralki uniwersalnej

Mała pralka ładowana od góry doskonale wpasuje się nie tylko w łazienkę, ale zmieści się również na przykład w korytarzu czy pomieszczeniu gospodarczym. To również dobry sposób na wyposażenie w pralkę domku letniskowego czy mieszkania, które zamierzasz przeznaczyć na wynajem. Pralka ładowana od góry jest na tyle uniwersalna, że każdy z Twoich lokatorów powinien być zadowolony. Sprawdzi się zarówno w przypadku singli, par czy, jak już to ustaliliśmy, osób starszych. Dodatkowo, ceny pralek ładowanych od góry są z reguły nieco niższe, niż tych tradycyjnych, a więc, kupując taki model, możesz również zaoszczędzić.

Pralka Hoover H-Wash 300 Lite H3TM 28TACE/1-S Pralka Hoover H-Wash 300 Lite H3TM 28TACE/1-S

Pojemność znamionowa (kg): 8
Klasa efektywności energetycznej: F
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Ilość programów: 17
Cykl Allergy Care
Łączność bezprzewodowa NFC
pralka ładowana od góry
 pralka ładowana od góry Indesit BTWB 7220P EU/N

Pojemność znamionowa (kg): 7
Klasa efektywności energetycznej: E
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 78 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 45 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Ilość programów: 15
pralka ładowana od góry
Pralka Candy CSTG 27TET/1-S Pralka Candy CSTG 27TET/1-S

Pojemność znamionowa (kg): 7
Klasa efektywności energetycznej: E
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Ilość programów: 17
Funkcja Pauzy
KG Detector
Połączenie NFC
pralka ładowana od góry
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Łącznie: 1 Średnia: 5]

Post Author: admin

Dodaj komentarz